Pokud máte dotaz na čalounění konkrétního nábytku, zašlete nám raději e-mail a přiložte i jeho fotografie.

 • Máte zájem o služby čalounictví Praha, A-ACTU? Napište nám.

 • Čalounictví Praha, A-ACTU

  Dáváme se za cíl dodávat čalounění vysoké kvality za rozumné ceny. Během mnohaleté praxe jsme nasbírali bohaté zkušenosti z čalounického oboru včetně polstrování, což se snažíme zúročit k oboustranné spokojenosti, aniž bychom porušili tradice a technologie kvalitního čalounění. Naším základem je zhotovovat produkty, které budou ve všech ohledech, estetických, funkčních a zdravotních, splňovat vaše požadavky.

  PROVOZ NEPŘERUŠEN
  I v této těžké době jsme tu stále pro Vás

  Renovace čalounění

  Nabízíme renovace, opravy a rekonstrukce čalouněného nábytku a ostatních čalouněných výrobků. Zvolíte-li opravu nebo renovaci vašeho čalounění, můžete ušetřit až několik tisíc korun místo koupě nového nábytku. Ušetříte totiž na kostře, případně i na polstrování.

  více informací

  Nízké ceny čalounění

  Účtujeme co nejnižší možné ceny, což nám dovoluje kvalitní profesionální vybavení a zkušenosti, které jsme získali během našeho podnikání. Správný pracovní postup a znalost technologie oprav včetně potřebného vybavení umožňuje pracovat efektivně, což dovoluje nižší ceny.

  více informací

  Čalounění nábytku

  Čalouníme sedací nábytek, jak bytový, tak kancelářský včetně příslušenství jako např. sedací soupravy, křesla, židle, taburety, opěradla, otomany, pohovky, ušáky a další.

  více informací

  Čalounění dveří

  Čalouníme vchodové interiérové dveře a stěny v místnostech včetně polstrování. Čalounění dveří a stěn totiž doladí esteticky celý prostor a plní zároveň izolační zvukovou funkci.

  více informací